Webform Remote Handlers (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Response
fr: Réponse

en: Password
fr: Mot de passe

en: User
fr: Utilisateur

en: Method
fr: Méthode

en: Remote server
fr: Serveur distant

en: Request
fr: Requête

en: Web services
fr: Services Web

en: Pass
fr: Réussite
