Webform Remote Handlers (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Message
ta: செய்தி

en: Response
ta: பதில்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: User
ta: பயனர்

en: Method
ta: முறை

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Pass
ta: வெற்றி
