Webform Remote Handlers (8.x-1.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: User
af: Gebruiker

en: Method
af: Metode
