Webform Remote Handlers (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Message
bg: Съобщение

en: Response
bg: Отговор

en: Password
bg: Парола

en: User
bg: Потребител

en: Web services
bg: Уеб услуги
