Webform Remote Handlers (8.x-1.8) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Message
ca: Missatge

en: Response
ca: Resposta

en: Password
ca: Contrasenya

en: User
ca: Usuari

en: Method
ca: Mètode

en: Webform
ca: Formulari web

en: Debug
ca: Depuració

en: Web services
ca: Serveis web

en: Pass
ca: Passa
