Webform Remote Handlers (8.x-1.8) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: User
da: Bruger

en: Method
da: Metode

en: Webform
da: Webformular

en: Web services
da: Web-services

en: Pass
da: Lykkedes
