Webform Remote Handlers (8.x-1.8) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Message
hi: संदेश

en: Response
hi: उत्तर

en: Password
hi: कूटशब्द

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Method
hi: तरीका

en: Debug
hi: डिबग

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
