Webform Remote Handlers (8.x-1.8) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: User
jv: Panganggo

en: Method
jv: Metode

en: Web services
jv: Layanan web
