Webform Remote Handlers (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: User
vi: Người dùng

en: Method
vi: Phương thức

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Pass
vi: Đạt
