Webform Remote Handlers (8.x-1.9) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: User
mr: सदस्य

en: Method
mr: पद्धत(Method)
