Webform Remote Handlers (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Message
ar: الرسالة

en: Response
ar: الجواب

en: Password
ar: كلمة المرور

en: User
ar: المستخدم

en: Method
ar: الطريقة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Pass
ar: نجاح
