Webform Remote Handlers (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Message
fa: پیام

en: Response
fa: پاسخ

en: Password
fa: گذرواژه

en: User
fa: کاربر

en: Method
fa: روش

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Pass
fa: عبور
