Webform Remote Handlers (8.x-2.0) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: User
fy: Brûker

en: Debug
fy: Utbrekke
