Webform Rules (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Submission ID
et: Vastuse ID
