Webform Rules (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Webforms
nl: Formulieren

en: Webform
nl: Formulier

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Component value
nl: Componentwaarde

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Submitted data
nl: Ingediende gegevens
