Webform Rules (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Webforms
pl: Formularze

en: Webform
pl: Formularz

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Component value
pl: Wartość komponentu

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Submitted data
pl: Przesłane dane
