Webform Rules (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: Webform
sk: Webformulár

en: Component value
sk: Hodnota komponentu
