Webform Rules (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Webforms
uk: Вебформи

en: Webform
uk: Вебформа

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Component value
uk: Значення компонента

en: Submission ID
uk: ID надсилання
