Webform Rules (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Submission ID
gl: ID de envío
