Webform Rules (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Webforms
sv: Webbformulär

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Save Draft
sv: Spara utkast
