Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Label
fa: برچسب

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Amount
fa: مقدار

en: Hours
fa: ساعت

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Email addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی
