Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Active
hi: सक्रिय

en: Multiplier
hi: गुणक

en: Interval
hi: मध्यान्तर
