Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Label
ar: التسمية

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Amount
ar: المبلغ

en: Multiplier
ar: مضاعف
