Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Label
be: Подпіс

en: Schedule
be: Расклад

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Days
be: Дні

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Webform
be: Анкета
