Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Label
bg: Заглавие

en: Active
bg: Активен

en: Hours
bg: Часове

en: Interval
bg: Интервал

en: Minutes
bg: Минути
