Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Label
et: Nimetus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Active
et: Aktiivne

en: Amount
et: Kogus

en: Multiplier
et: Kordaja

en: Interval
et: Intervall

en: Webform
et: Veebivorm
