Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt

en: Amount
is: Upphæð

en: Weeks
is: Vikur
