Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Label
lt: Etiketė

en: Unscheduled
lt: Nesuplanuota

en: Active
lt: Aktyvus

en: Amount
lt: Suma

en: Multiplier
lt: Daugiklis

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Interval
lt: Intervalas

en: Minutes
lt: Minutės

en: Webform
lt: Web forma

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai
