Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Label
oc: Etiqueta

en: Schedule
oc: Planning

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Active
oc: Actiu

en: Amount
oc: Montant

en: Weeks
oc: Setmanas

en: Days
oc: Jorns
