Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Multiplier
ta: பெருக்கி

en: Interval
ta: இடைவேளை
