Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Schedule
sk: Plán

en: Active
sk: Aktívny

en: Amount
sk: Množstvo

en: Weeks
sk: Týždne

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Minutes
sk: Minúty

en: Webform
sk: Webformulár

en: Export format
sk: Formát exportu

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy
