Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Active
el: Ενεργό

en: Amount
el: Ποσό

en: Multiplier
el: Πολλαπλασιαστής

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Interval
el: Περίοδος

en: Export format
el: Μορφοποίηση εξαγωγής
