Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Active
pl: Aktywne

en: Amount
pl: Ilość

en: Multiplier
pl: Mnożnik

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Interval
pl: Interwał

en: Minutes
pl: Minuty

en: Webform
pl: Formularz

en: Export format
pl: Format eksportu

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Include attachments
pl: Dodaj załącznik
