Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Active
sv: Aktiv

en: Amount
sv: Belopp

en: Multiplier
sv: Multiplikator

en: Weeks
sv: Veckor

en: Days
sv: Dagar

en: Hours
sv: Timmar

en: Interval
sv: Intervall

en: Minutes
sv: Minuter

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Export format
sv: Exportformat

en: Email addresses
sv: E-postadresser
