Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: Unscheduled
tr: Planlanmamış

en: Active
tr: Etkin

en: Amount
tr: Miktar

en: Multiplier
tr: Çarpan

en: Weeks
tr: Hafta

en: Days
tr: Günler

en: Hours
tr: Saat

en: Interval
tr: Aralık

en: Minutes
tr: Dakika

en: Export format
tr: Aktarım formatı
