Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Amount
vi: Số lượng

en: Weeks
vi: Tuần

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Minutes
vi: Phút

en: Export format
vi: Định dạng xuất ra

en: Storage type
vi: Loại lưu trữ
