Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Weeks
eu: Asteak

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Interval
eu: Bitartea

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Export format
eu: Esportaziorako formatua
