Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Status
fr: État

en: Schedule
fr: Planning

en: Unscheduled
fr: Non planifié

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Active
fr: Actif

en: Amount
fr: Montant

en: Multiplier
fr: Multiplicateur

en: Weeks
fr: Semaines

en: Days
fr: Jours

en: Hours
fr: Heures

en: Interval
fr: Intervalle

en: Export format
fr: Format d'export

en: Email addresses
fr: Adresses de courriel

en: Include attachments
fr: Inclure des pièces jointes

en: Task type
fr: Type de tâche
