Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Schedule
gl: Programación

en: Active
gl: Activo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Interval
gl: Intervalo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo
