Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು
