Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Schedule
ca: Planificar

en: Active
ca: Actiu

en: Amount
ca: Import

en: Multiplier
ca: Multiplicador

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Minutes
ca: Minuts

en: Webform
ca: Formulari web

en: Export format
ca: Format d'exportació

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic
