Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha5) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Schedule
da: Planlægning

en: Unscheduled
da: Ikke-planlagt

en: Active
da: Aktiv

en: Amount
da: Beløb

en: Multiplier
da: Faktor

en: Weeks
da: Uger

en: Days
da: Dage

en: Hours
da: Timer

en: Minutes
da: Minutter

en: Webform
da: Webformular

en: Export format
da: Eksportformat

en: Email addresses
da: E-mail-adresser

en: Include attachments
da: Medtag vedhæftninger

en: Storage type
da: Lagringstype
