Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Unscheduled
nl: Ongepland

en: Active
nl: Actief

en: Amount
nl: Bedrag

en: Multiplier
nl: Vermenigvuldiger

en: Weeks
nl: Weken

en: Days
nl: Dagen

en: Hours
nl: Uren

en: Minutes
nl: Minuten

en: Webform
nl: Formulier

en: Export format
nl: Exportformaat

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Include attachments
nl: Bijlagen toevoegen

en: Result set
nl: Resultaten-set

en: Storage type
nl: Opslagtype

en: Task type
nl: Taaktype

en: Task name
nl: Taaknaam

en: Export generated for @webform_name
nl: Export gemaakt voor @webform_name

en: A new export has been created and can be downloaded from: @url
nl: Er is een nieuwe export gemaakt die kan worden gedownload van: @url

en: Schedule tasks to run on groups of webform submissions.
nl: Plan taken die uitgevoerd worden op groepen formulierinzendingen.

en: Add scheduled task
nl: Taak inplannen

en: Scheduled tasks
nl: Ingeplande taken

en: Webform scheduled task
nl: Ingeplande formuliertaken

en: Result set type
nl: Type resultaten-set

en: Task settings
nl: Taak instellingen

en: Next scheduled run
nl: Volgende geplande uitvoering

en: Halted
nl: Gestopt

en: Scheduled task
nl: Ingeplande taak

en: scheduled task
nl: ingeplande taak

en: scheduled tasks
nl: ingeplande taken

en: Task to run
nl: Uit te voeren taken

en: Select the task which should be run when this scheduled task is executed.
nl: Selecteer welke taak uitgevoerd moet worden tijdens deze planning.

en: Submissions to process
nl: Te verwerken inzendingen

en: Select the results which should be used for .
nl: Selecteer de resultaten die verwerkt moeten worden.

en: Scheduled task information
nl: Ingeplande taak-informatie

en: <strong>Task type:</strong> @type
nl: <strong>Taak type:</strong> @type

en: <strong>Result set type:</strong> @type
nl: <strong>Type resultaten-set:</strong> @type

en: <strong>Halted with message:</strong> @message
nl: <strong>Gestopt met bericht:</strong> @message

en: Resume task
nl: Taak hervatten

en: If the reason this task was halted has been resolved and operations can resume safely, this task may be resumed.
nl: Als de reden dat de taak gestopt is verholpen is kan de taak veilig hervat worden.

en: You may use this field to manually adjust the next time the task will run. If left blank this calculated from the current time.
nl: Gebruik dit veld om de volgende uitvoeringstijd handmatig aan te passen. Zonder waarde wordt het berekend aan de hand van de huidige tijd.

en: Result set settings
nl: Instellingen resultaten-set

en: The scheduled task was saved successfully.
nl: De ingeplande taak is succesvol opgeslagen.

en: The scheduled task was resumed and will run during the next scheduled interval.
nl: De ingeplande taak is hervat en zal uitgevoerd worden volgens de planning.

en: Halted webform scheduled tasks
nl: Gestopte ingeplande taken

en: Check for any scheduled tasks that were halted.
nl: Controleer of er geplande taken gestopt zijn.

en: All submissions will be processed every time this scheduled task runs.
nl: Alle inzendingen worden elke keer verwerkt als deze taak uitgevoerd wordt.

en: All submissions since the last successful run of this task will be included.
nl: Alle nieuwe inzendingen sinds de laatste succesvolle uitvoering van de taak worden verwerkt.

en: Submissions completed since last success
nl: Inzendingen voltooid sinds laatste succesvolle uitvoering

en: Enter a list of email addresses to notify when the export is complete. The list should be coma separated values.
nl: Vul de e-mail adressen in die een bericht krijgen als de export klaar is. Dit moet een komma-gescheiden lijst zijn.

en: Save to private filesystem
nl: Opslaan in afgeschermde bestanden

en: Send as email attachment
nl: Verzenden als e-mailbijlage

en: Select how the resulting file will be delivered to the configured users. Saving the file to the file system will generate a private file which only privileged roles will have access to.
nl: Selecteer hoe het bestand met de resultaten afgeleverd wordt bij de ingestelde gebruikers. Opslaan in afgeschermde bestanden genereert een bestand waar alleen personen met de juiste rechten toegang tot hebben.

en: Delete submissions after export
nl: Inzendingen verwijderen na export

en: Delete submissions after this task has been run.
nl: Inzendingen verwijderen na uitvoeren van deze taak.

en: Export and email results
nl: Resultaten exporteren en mailen

en: Run this scheduled task every
nl: Deze taak uitvoeren elke

en: All completed submissions
nl: Alle afgeronde inzendingen

en: Include attachments uploaded by users in the exported archive.
nl: Bijlagen die gebruikers hebben geupload invoegen in het bestand.

en: <strong>Warning:</strong> Sending email file attachments requires webform to have already been configured for attachments. See <a target="_blank" href=":help">this help topic for more information</a>.
nl: <strong>LET OP:</strong> Om bijlagen te kunnen verzenden moet de Webform-module ingsteld zijn voor het verzenden van bijlagen. Zie voor meer informatie <a target="_blank" href=":help">dit help-onderwerp</a>.
