Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Schedule
ru: Расписание

en: Active
ru: Активно

en: Amount
ru: Сумма

en: Multiplier
ru: Множитель

en: Weeks
ru: Недели

en: Days
ru: Дни

en: Hours
ru: Часы

en: Interval
ru: Интервал

en: Minutes
ru: Минуты

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Export format
ru: Формат экспорта

en: Email addresses
ru: Адреса электронной почты

en: Task type
ru: Тип задачи
