Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Schedule
uk: Розклад

en: Unscheduled
uk: Позапланові

en: Active
uk: Активно

en: Amount
uk: Величина

en: Multiplier
uk: Множник

en: Weeks
uk: Тижні

en: Days
uk: Дні(в)

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Interval
uk: Проміжок

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Webform
uk: Вебформа

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Include attachments
uk: Дозволити додатки

en: Storage type
uk: Способи зберігання

en: Webform Scheduled Tasks
uk: Вебформа: Заплановані завдання
