Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Schedule
de: Geplante Vorgänge

en: Unscheduled
de: Nicht zeitgesteuert

en: Active
de: Aktiv

en: Amount
de: Betrag

en: Multiplier
de: Multiplikator

en: Weeks
de: Wochen

en: Days
de: Tage

en: Hours
de: Stunden

en: Interval
de: Intervall

en: Minutes
de: Minuten

en: Webform
de: Webformular

en: Export format
de: Exportformat

en: Email addresses
de: E-Mail-Adressen

en: Result set
de: Ergebnis-Set

en: Storage type
de: Speicherform

en: Task type
de: Aufgabentyp

en: All submissions
de: Alle Eingaben

en: Task name
de: Name der Aufgabe

en: Webform Scheduled Tasks
de: Webform Geplante Aufgaben
