Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Unscheduled
hu: Nem tervezett

en: ID
hu: Azonosító

en: Active
hu: Aktív

en: Amount
hu: Összeg

en: Multiplier
hu: Szorzó

en: Weeks
hu: Hét

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Interval
hu: Időköz

en: Minutes
hu: Perc

en: Webform
hu: Űrlap

en: Export format
hu: Export formátum

en: Email addresses
hu: Email címek

en: Include attachments
hu: Melléklet csatolása

en: Delete submissions after export
hu: Beküldések törlése exportálás után
