Webform Score (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Score
be: Адзнака

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Configuration
be: Налады

en: Match
be: Супадаць

en: Webform
be: Анкета

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
