Webform Score (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Score
hu: Eredmény

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Equals
hu: Egyenlő

en: Match
hu: Egyezik

en: Webform
hu: Űrlap

en: Radios
hu: Választógombok

en: Quiz
hu: Kvíz

en: Maximum score
hu: Maximális eredmény

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).
