Webform Score (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Score
ja: 得点

en: Contains
ja: 含む

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Match
ja: 一致

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: Quiz
ja: クイズ

en: Maximum score
ja: 最大得点

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ja: %type: @message (%file の %line 行目 %function 内)
